Ви можете не знати переваги плоским гарячекатаної сталі бар

- Sep 25, 2017-

Я вважаю, що ми всі знаємо, що є багато типів стали, виробники сьогодні, щоб розповісти вам про плоским гарячекатаної сталі бар і традиційний сталі в порівнянні з чим краще, я сподіваюся, що ми може більш глибокого розуміння нашої продукції.

1, гарячекатаний сталь бар з плоским специфікацій особлива. Товщина 8 ~ 50 мм, ширина 150 625 мм, довжина 5-15 м і специфікації асортимент продукції з більш щільною, щоб задовольнити потреби користувачів, замість того, щоб використовувати дошки, без різання, ви можете безпосередньо зварювання.

2, продукт поверхню гладкою. Процес вторинного використання високого тиску води, видалення накипу процес, щоб гарантувати, що сталеву поверхню гладкою.

3, обидві сторони від вертикалі, зніміть каштани води. Прокатки у двох прокатки, щоб обидві сторони від вертикального ступінь є хорошим, кут ясно, edge якістю поверхні є гарним.

4, шкали точністю, три бідних, ті ж відмінності рівня є краще, ніж сталеві стандартів; виріб прямо, хороший пластини. Виробники вказав на використання процесу безперервної коченню коченню, автоматичний набір автоматичного управління забезпечити, що немає сталі не тягне сталі, високої точності розмірів, заданого допуску, три точки різниця, тому ж рядку, серп та інші параметри не поступаються пластини і пластина контролю прямолінійності добре. Холодний зсуву зсуву, довжини і довжини з високою точністю.

5, гарячекатаний плоский стали бар матеріальною допомогою національних стандартів і сталевого листа в те ж саме.

Вище є виробники гарячекатаний сталь бар з плоским перевагу пояснити, якщо ви зацікавлені в нашій продукції, ми швидко зв'язатися з нами.