Чому повинні гарячі прокату з плоским сталі панель очищені

- Jun 30, 2017-

Бар з плоским сталі як лісу можуть використовуватися для виробництва Хооп заліза, інструменти та механічних частин будівель використовується як Fang структурних частин, ескалаторів. Технологія гарячі прокату з плоским сталі бар став центром продукт, так що ми повинні використовувати стандартизованих обробки технологію, щоб продукти, розумно використаний і продуктивність практичну функцію. Сьогодні виробники розповісти вам про продукт очищення вимоги.

Для плоским гарячекатаної сталі бар, Нижня шорсткість поверхні, гладку поверхню тим важче стороннього тіла додається, тим менше ймовірність місцевих корозії. Таким чином, наскільки це можливо поверхні оздоблювальні скріплювальним плоским сталі бар. Поверхні Чистота плоским сталі бар є дуже важливим, після того, як логік очищення необхідно ретельно здійснювати, тому що залишків рідини кислота сприяти катода реакцію, так що розрив фільму, так що гарячекатаний сталь бар з плоским активації , Корозійна стійкість різко скоротилася. Використовувати ambient media. Фільм логік з плоским сталі бар належить до метастабільний структурних Діафрагмовий, керованого термодинаміки і його ефективність захисту пов'язаний з навколишнього середовища. Використання необхідно регулярно чистити для видалення шкідливих речовин довгострокових приватних вкладення на поверхні.

Як ми всі знаємо, сталеві в будівництві і основних галузей промисловості, на головну роль, гарячого прокату з плоским сталі бар є одним з них.

Товщина гарячі прокату з плоским сталі бар менше 7 мм і нормальні точність дозволяє кривизни довжину на метр, не перевищує 3 мм, підвищують точність дозволяє довжина кривизни на метр, не перевищує 2,5 мм; Якість зовнішній вигляд і якістю поверхні вимог гарячі прокату з плоским сталі бар передбачені в стандарті і загальні вимоги не може мати шкідливих дефектів типу відшарування, рубців, тріщини і т. д. Припустимий діапазон геометричної форми відхилення гарячі прокату з плоским сталі бар також передбачено стандартний, включаючи згинальних ступеня, товщини краю, товщини краю, кут, теоретичні ваги і так далі і передбачає, що гарячим прокату З плоским сталі панель не може мати чудові кручення.