Навіщо плоским сталі бар через процес відпалу

- Jul 20, 2017-

Відпал є одним металеві термообробки процесів, це означає, що метал повільно нагрітого до певної температури, підтримується для достатньо часу і потім охолоджують у відповідні швидкості.

Відпал плоским сталі бар є термічної обробки методом стали нагрівається до температури з якою зміни фази або фазовий перехід відбувається, і температура повільно охолоджуваний збереження тепла. З плоским сталі бар Відпал для того, щоб ліквідувати і поліпшити колишній процес дефектів тканин і внутрішні напруги, а також для виконання процесу підготувати, так на Відпал є напівфабрикату термічної обробки, також відомий як пре термообробки. Нормалізації є термічної обробки методом, в якому стали нагрівається вище критична температура, щоб стали повністю перетворені в середньому austenite і потім природно охолоджується в повітрі.

Плоского сталевого бар, чим менше шорсткість поверхні, тим більше Згладжування поверхні, важче для покриття іноземних має значення, чим менше місцевих частиною чим менше ймовірність корозії. Таким чином, з плоским сталі бар повинні використовуватися якомога більше обробки поверхні.

Цей бар сталі з плоским поверхні Чистота є дуже важливим, кінцеве прибирання після логік необхідно ретельно здійснювати, тому що залишкові кислота сприяти катода реакцію, так що розрив фільму, так що квартира сталеві бар активації, корозії опір різко скоротилася. Використовувати екологічні ЗМІ.

Фільм логік з плоским сталі бар thermodynamically гальмується метастабільний структури. Захисний ефект відносяться до навколишнього середовища. Використання регулярного очищення, видалення шкідливих речовин довгострокових приватних прикріплені до поверхні.

Сталі широко використовується в нашому житті, таких як виробництво мости, балки, передачі веж, судів, полиці і так далі. Аньян ГБ плоских сталі бар виробників сказав, що плоским сталі бар є відносно широке застосування плоским сталі бар основі потреб користувачів, буде товсті, фіксована ширина, фіксованої довжини виробництва для користувача, щоб зменшити різання і зберегти процес , скорочення штучні, матеріал споживання, але також скоротити обробки сировини втрати, економії часу, зусиль і матеріалу. Але ми використовувати плоский сталі штрих-коли він ігнорує її чистою, по суті, відповідні чистої плоским сталі панель може краще грати його продуктивність і продовжити його термін служби.

З плоским сталі бар регулярного очищення переваги

Для логік з плоским сталі бар, завдяки залишковий кислота сприяти катода реакцію, так що розрив фільму, так що квартира сталеві бар активації, Корозійна стійкість різко скоротилася. Так з плоским сталі бар повинні бути ретельно очищена. Чим менше шорсткість поверхні, гладку поверхню, більш важко прикріпити стороннього тіла, опустіть ймовірність місцевих корозії. Таким чином, з плоским сталі бар повинні використовуватися якомога більше обробки поверхні. З плоским сталі бар логік фільм thermodynamically гальмується метастабільний структури захисний ефект і використання ЗМІ екологічного напрямку, використання регулярного очищення повинні бути видалені для видалення шкідливих речовин, які прикріплені до s