Чому жорсткий рухомий сталевий бар, чорний перелом

- Oct 11, 2017-

Чому гарячекатаний плаский сталевий бар крихкий перелом? Коли температура нижча, ніж певне значення температури, матеріал буде перетворений у крихкий стан, сила поглинання удару суттєво знизиться, це явище, яке відоме як холодні крихкі, високоміцні металеві матеріали в процесі лазерного розриву низького напруження, Матеріал організація далека від середнього, ізотропна. За даними хет-ролевих виробників Flat Steel Bar, виробники розуміють, що сталь у холодній формі, через існування тріщин у дефектах трубки гарячекатаного прокату або високоточної плоскої сталевої стержня була зроблена після циліндра, використання процес переломів, практично відсутня пластична деформація Поява, загалом крихкий перелом.

Кваліфікований гарячекатаний плаский сталевий бар з досить високою температурою і високою температурою пластичності. Таким чином, гарячекатаний плаский сталевий бар не тільки вимагає досить високої температури приміщення, а також миттєвої високотемпературної міцності на розтягування та пластику, але також вимагає міцної міцності та тривалої пластичності, щоб гарантувати, що при високих температурах, особливо в умовах повзучості при довгостроковій безпечній експлуатації .

Тому, особливо у виробництві гарячого прокату Flat Steel Bar, ми повинні суворо відповідати відповідним виробничим стандартам, щоб бути в змозі уникнути появи різних великих і малих проблем, що впливають на наше нормальне використання.