Чому ви хочете, щоб очистити гарячі прокату з плоским сталі панель?

- Jul 20, 2017-

З плоским сталі бар, відноситься до шириною 12-300 мм, товщиною 4-60 мм, прямокутного перерізу і злегка тупий стороні сталі. Бар з плоским сталі можна обробити сталеві, можуть бути зварені труби заготовок і тонкий прокату тонкого листа. Основна мета: бар з плоским сталі як корисний матеріал може бути використаний для Хооп заліза, інструменти та механічних частин, будівництва для структурі кадра, ескалаторів.

Точність плоским сталі бар виробничого процесу з плоским сталі бар оздоблювальних робіт машина є холодної плоским сталі бар погано з двома групами за шириною домовленості вирівнювання колеса на напрямку товщини дошкільних і остаточне вирівнювання; з парою відносно організував оздоблювальні ширина коліщатка стискається для досягнення бажаного параметрів, ступінь стиснення регулюється; з п'яти за шириною вирівнювання вирівнювання колеса на ширину випрямлення система в основному за рахунок поле елемента керування дрібних весь тиск ролика, попередньо вирівнювання одиниці, закінчуючи одиниці, рихтування одиниці.

Виробничий процес можна резюмувати наступним чином: дошкільне рівня → оздоблювальні прямі → → назад до школи з плоским сталі бар / / b широкий 12-300 мм, товщина 4-60 мм, прямокутного перетину і злегка чистого стороні сталі. Бар з плоским сталі можна обробити сталеві, можуть бути зварені труби заготовок і тонкий прокату тонкого листа. Основна мета: бар з плоским сталі як корисний матеріал може бути використаний для Хооп заліза, інструменти та механічних частин, будівництва для структурі кадра, ескалаторів. Бар з плоским сталі за свою форму поділяється на два типи: плоский весна бар сталі з плоским і односторонні подвійний слот навесні плоским сталі бар. Прокат навесні плоским сталі бар в основному використовується у виробництві автомобілів, трактори, залізничний транспорт та інші техніки на тарілку весни.

Для гарячекатаний з плоским сталі бар, опустіть шорсткість поверхні, тим більше Згладжування поверхні, більш важким закордонних тіла, тим менше ймовірність місцевих корозії. Таким чином, з плоским сталі бар повинні використовуватися якомога більше обробки поверхні. Чистота поверхні плоским сталі бар є дуже важливим, після того, як логік очищення повинно проводитися з уважно, тому що залишкові кислота сприяти катода реакцію, так що розрив фільму, так що гарячекатаний сталь бар з плоским активації, корозії опір різко скоротилася. Використовувати екологічні ЗМІ. Фільм логік з плоским сталі бар thermodynamically гальмується метастабільний структури. Захисний ефект відносяться до навколишнього середовища. Використання регулярного очищення, видалення шкідливих речовин довгострокових приватних прикріплені до поверхні.