Хто знає, що ефект плоским сталі бар відпалу

- Jun 19, 2017-

Ми усі повинні знати що виробництва сталі бар з плоским кожен крок є надзвичайно важливим, вимагають середини кожне посилання. За даними плоских сталі бар 50 * 10 виробників, якщо неналежне метод відпалу, вплине на якість і продуктивність плоским сталі бар.

Хтось запитав, що це відпалу процес? По суті, Відпал плоским сталі бар є тепла сталі фази міняти і сектор фазовий перехід температури, ізоляції протягом деякого часу, в топку або поховали в печей або погане теплопровідність середовища, таким чином, щоб відповідні охолодження оцінити Металеві термічної обробки методом.

Що таке своєї ролі? Зазначено, що Відпал плоским сталі бар необхідна для ліквідації і поліпшити тканини дефекти літераторам, залишивши залишкових напруг в попередній процес для запобігання деформації і розтріскування заготовки. Стали пом'якшив для різання, уточнення зерна і поліпшення механічні властивості заготовки. Але й для процесу подальші підготувати.

Плоским гарячекатаний сталь барі часто використовуються на будівельних матеріалів, ви знаєте, як вона була зроблена його? Сьогодні з плоским сталі бар виробників, щоб дати вам хороший розмову про це!

По-перше, одношарові виробничого процесу. Обладнання є простим, гарячекатаний з плоским сталі бар за допомогою струмопровідного вимоги, хоча це відносно стійкий до впливу вуглецю, може бути слабким, низький тиск.

По-друге, процес поверхні покриття. Устаткування простий, в гарячекатаний з плоским сталі панель всередині і поза поверхнею, покриту шаром антистатичні матеріалу, так що труби з урахуванням вимог, але поверхні антистатичні матеріали легко носити, бідні безпеки.

По-третє, використання багатошаровий композитний процесу. У тому числі трьох шарів плівки пятислойні процес виробництва є складними, висока вартість, посилається на трубі і за його межами антистатичні, вогнезахисних, середнього шару з впливу; або внутрішні і зовнішні антистатичні, антипірену. Виробництво гарячекатаної сталі бар з плоским забезпечення якості. Тому, що висока прибутковість, низький рівень споживання енергії на тонну електроенергії, ніж печі вниз. Розплавлена сталь безпосередньо вкинене заготовки, пропустити заготовки процес, зниження вартості. Безперервного лиття невеликий заготовки високого масштабу, щоб переконатися, що плоскі сталеві бар лінійки ставка, зустрітися потреби користувачів. Виготовлення процес характеристики процесу використання гальванічного виробництва, для досягнення високого ступеня інтеграції міді та сталі.