Яка різниця між плоскими сталевими стержнями та сталями?

- Oct 26, 2017-

Плоский сталевий бар сталевий, а сталь, канал, як гаряча прокатка і холодний розтягування, два способи лиття, гаряча прокатка максимальна ширина 150 мм, максимальна товщина 60 мм.

Плоскі сталеві стрижні відносяться до ширини 12-300мм, товщиною 4-60мм, прямокутним поперечним перерізом і злегка тупою стороною сталі. Плоский сталевий бар як корисний матеріал може бути використаний для подачі електроенергії залізним рухом, вуглевидобувним машинам, будівництвом для каркасної конструкції, ескалаторів тощо. Формула розрахунку теоретичної ваги на метр становить: W (кг / м) = довжина боці * товщина * 0.00785, металургійне підприємство зі сталлю, сталлю тощо.

Сталь і сталь - це клас, є гаряча і холодна прокатка точок, за механічними властивостями, один і той же метод прокатки, один і той же матеріал, а стрічка Flat Steel - аналогічна. Після прокатки, Flat Steel Bar з обох сторін дуги, а не Qi краю.

Використання панелі Flat Steel дуже широке. Схоже, що він вирізаний з звичайної сталевої плитки вниз, по суті, гарячекатаного лиття. Кромка, зрізана з сталевої пластини, називається ріжучим краєм, а край стрічки з плоским сталелом називається прокатним краєм. Прокатка забезпечує міцність крайової частини. Товщина листової сталі з надлишковим товщиною більше 45 мм, рідко використовується безпосередньо, але механічна обробка використовується в частинах. "Ball Flat Steel Bar" розроблена для суднобудівної промисловості. Основному використовується для днища жорсткості, нафти та ін важко накопичувати. На будівлі немає прецеденту, але можливість все ще дуже велика.

Матеріал резюме

Три види матеріалів, найдорожча нержавіюча сталь, загальний діапазон 14000-16000 юанів / т; 316 матеріал в основному корозійно-стійкий, зазвичай вода може бути використана на 304, ціна 304, ніж 304 на т вашої 3000 юанів. За матеріалом гальванічного матеріалу, загальний діапазон 3800 юанів / т або близько того, найдешевша чорна сталь, загальний діапазон 3400 юанів / т або близько того. Оцинкований матеріал, як правило, дорожче, ніж звичайна плоска сталевий бар між 200-600.