Метод весна плоским сталі бар для автомобіля

- Jun 06, 2017-

Точність плоским сталі бар виробничого процесу з плоским сталі бар оздоблювальних робіт машина є холодної плоским сталі бар погано з двома групами за шириною домовленості вирівнювання колеса на напрямку товщини дошкільних і остаточне вирівнювання; з парою відносно організував оздоблювальні ширина коліщатка стискається для досягнення бажаного параметрів, ступінь стиснення регулюється; з п'яти за шириною вирівнювання вирівнювання колеса на ширину випрямлення система в основному за рахунок поле елемента керування дрібних весь тиск ролика, попередньо вирівнювання одиниці, закінчуючи одиниці, рихтування одиниці.

Виробничий процес можна резюмувати наступним чином: дошкільне рівня → оздоблювальні прямі → → назад до школи з плоским сталі бар / / b широкий 12-300 мм, товщина 4-60 мм, прямокутного перетину і злегка чистого стороні сталі. Бар з плоским сталі можна обробити сталеві, можуть бути зварені труби заготовок і тонкий прокату тонкого листа. Основна мета: бар з плоским сталі як корисний матеріал може бути використаний для Хооп заліза, інструменти та механічних частин, будівництва для структурі кадра, ескалаторів. Бар з плоским сталі за свою форму поділяється на два типи: плоский весна бар сталі з плоским і односторонні подвійний слот навесні плоским сталі бар. Прокат навесні плоским сталі бар в основному використовується у виробництві автомобілів, трактори, залізничний транспорт та інші техніки на тарілку весни.

Метод пружинної стали для автомобіля

Весна плоским сталі бар зроблені конвертер виплавки процесу. У порівнянні з попереднім мистецтва, він має такі переваги і позитивні ефекти:

1. рафінування сталі з конвертер, головним чином використовується розплавленого заліза як сировину, менш шкідливі елементи в розплавлений заліза, бар з плоским сталі Виробництво для забезпечення якості.

2. термін до високу врожайність, низьке енергоспоживання, витрати на тонну ніж печі вниз.

3. розплавлена сталь безпосередньо вкинене заготовки, пропустити заготовки процес, зниження вартості.

4. безперервного розливання невеликий заготовки високого масштабу, для того, щоб плоскі сталі бар масштабу ставка для задоволення потреб користувачів.