З нержавіючої сталі з плоским сталі бар, будівництво є хорошим помічником!

- Oct 26, 2017-

З нержавіючої сталі з плоским сталі бар є прямокутні і злегка чистого стороні сталі. З нержавіючої сталі з плоским сталі бар може бути Напівфабрикати сталі. Гужові холодної полірована нержавіюча сталь сталь бар з плоским і гарячекатаного білий піскоструменевих нержавіючої сталі плоским сталі панель з нержавіючої сталі з плоским сталі бар може складатися з різних потреб різні компоненти, сили, але й для підключення між на компоненти. Широко використовується в різних будівельних конструкцій та інженерних споруд, таких як балки, мостів, передачі веж, підйому транспортних машин, суден, промислових печей, реакція вежі, стійки контейнер і склад полички. На

З нержавіючої сталі з плоским сталі барі можна розділити на дві категорії:

1. холодний гужовий полірована нержавіюча сталь сталь бар з плоским

2. гарячого гарячекатаний білий піскоструменевих нержавіючої сталі з плоским сталі бар

З нержавіючої сталі з плоским сталі бар може складатися з різними потребами структури різних компонентів, але також для зв'язку між компонентами. Широко використовується в різних будівельних конструкцій та інженерних споруд, таких як балки, мостів, передачі веж, підйому транспортних машин, суден, промислових печей, реакція вежі, стійки контейнер і склад полички. Операції, контрактів та інших документів повинні бути з нержавіючої сталі з плоским сталі бар стороні ширини, товсті стороні повний розмір заливки і головний інші обробляти питань, таких як Відпал, твердий розчин і так далі.

Китаю імпорт, експорт з нержавіючої сталі з плоским сталі бар кожного є певним об'ємом, в основному з Японії, Західна Європа імпорту. Експорт в регіоні, в основному для Гонконг і Макао, Південно-Східної Азії, Латинської Америки та арабських країн. Експорт продукції підприємства в основному для Jiangsu, Ляонін, Хебей, Пекіні, Шанхаї, Тяньцзінь та інших провінціях і містах металургійного заводу (стани).