Ovice повинні опанувати на плоских сталевий гарячекатаний бар виробничого процесу

- Jun 06, 2017-

Плоским гарячекатаний сталь барі часто використовуються на будівельних матеріалів, ви знаєте, як вона була зроблена його? Сьогодні виробників, щоб дати вам хороший говорити про це!

По-перше, одношарові виробничого процесу. Обладнання є простим, гарячекатаний з плоским сталі бар за допомогою струмопровідного вимоги, хоча це відносно стійкий до впливу вуглецю, може бути слабким, низький тиск.

По-друге, процес поверхні покриття. Устаткування простий, в гарячекатаний з плоским сталі панель всередині і поза поверхнею, покриту шаром антистатичні матеріалу, так що труби з урахуванням вимог, але поверхні антистатичні матеріали легко носити, бідні безпеки.

По-третє, використання багатошаровий композитний процесу. У тому числі трьох шарів плівки пятислойні процес виробництва є складними, висока вартість, посилається на трубі і за його межами антистатичні, вогнезахисних, середнього шару з впливу; або внутрішні і зовнішні антистатичні, антипірену. Виробництво гарячекатаної сталі бар з плоским забезпечення якості. Тому, що висока прибутковість, низький рівень споживання енергії на тонну електроенергії, ніж печі вниз. Розплавлена сталь безпосередньо вкинене заготовки, пропустити заготовки процес, зниження вартості. Безперервного лиття невеликий заготовки високого масштабу, щоб переконатися, що плоскі сталеві бар лінійки ставка, зустрітися потреби користувачів. Виготовлення процес характеристики процесу використання гальванічного виробництва, для досягнення високого ступеня інтеграції міді та сталі.