Спосіб обробки поверхні та обробки сталевого сталевого брусу

- Jul 10, 2017-

Ось коротке введення в обробку поверхні Flat Steel Bar знань:

Є проблеми при обробці поверхні зварних швів Flat Steel Bar серйозними: використання методу ручного механічного полірування, щоб витримати сліди шліфування, що призводить до нерівномірності поверхні, впливу краси. У великому виробництві плоских сталевих барів виробництво обладнання та технологій на основі технічних вимог до специфікації розмірів пластини та фланцевої пластини - використання безперервного лиття, обробки, обробки, наприклад, процесу виробничої смуги. Чи легкі сталеві конструкції напівфабрикатів продукції, також китайська тенденція розвитку легких сталевих конструкцій. Фланцева пластина напівфабрикатів широко використовується в легких сталевих конструкціях за кордоном. Використання продукту буде ефективним для підприємств, щоб заощадити витрати, підвищити ринкову конкурентоспроможність підприємств.

Плоский сталевий бар відноситься до його ширини більше, ніж висота сталі, головним чином використовується у виробництві сталі, машинобудуванні, автомобільній промисловості, гірському машині, підйомній техніці та інших промислових матеріалах. Тому вимоги Стрічки з плоским прорізом більш суворі, виробництво плоского сталевого стержня в різних процесах є дуже суворим, в якому обробка відпалу Flat Steel Bar є дуже суворим процесом.

Що таке процес відпалу з плоскої сталі?

Відпал плоского сталевого стержня - це нагрівання сталі до зміни фази або температури фази зміни фази після певного періоду часу в печі або поховані в печі або поганому термічному середовищі так, що вона підходить для охолодження металу метод термічної обробки. Виробник плоского сталевого полотна Anyang Q235, відпал плоского сталевого бару не тільки для усунення і поліпшення дефекту та залишкового напруження попереднього процесу, але також для запобігання деформації та розтріскування деталі, пом'якшення сталі для різання, поліпшення зерно, поліпшити структуру для поліпшення механічних властивостей заготовок і підготуватися до подальшого процесу. Тому відпал - це напівфабрикатна термічна обробка, також відома як попередня термічна обробка. Нормалізація - нагрівання сталі до критичної температури вище, так що сталь перетворюється на середній аустеніт, а потім на природний метод охолодження теплової обробки в повітрі. Якщо метод відпалу панелі "Flat Steel Bar" не буде належним чином освоєно, це вплине на якість та продуктивність панелі "Flat Steel Bar".