Класифікація металопластикових барів

- Jun 06, 2017-

Плоскі сталеві стрижні відносяться до ширини 12-300мм, товщиною 3-60мм, прямокутним поперечним перерізом і злегка тупою стороною сталі. Плоскі сталеві балки можуть бути готові сталевими, також можуть бути зварними трубними бланками і тонкою тонкою пластмасою листового прокату. Основне призначення: Плоский сталевий бар в якості корисного матеріалу може бути використаний для обручового заліза, інструментів та механічних частин, конструкції для каркасної конструкції, ескалаторів.

Метал за структурою можна розділити на: чорні метали, сталь та кольорові метали

Flat Steel Перед введенням класифікації стали, будь ласка, коротко вкажіть основні поняття чорних металів, сталі та кольорових металів.

1, чорні метали - це залізо і залізо сплави. Такі, як сталь, чавун, сплав чавуну і т. Д. Сталь та чавун засновані на залізі, вуглецю як основному елементі сплаву, який спільно називають залізо-вуглецевим сплавом.

① чавун - це залізна руда в виплавці доменної печі з виробу, основному використовується для виготовлення сталі та виготовлення литва.

② литий чавун в плавильній печі, тобто чавун (рідина), литий чавун, вилитий у лиття, цей чавун називається чавуном.

Сплав заліза складається з заліза та кремнію, марганцю, хрому, титану та інших елементів сплаву, феросплав є одним із сировинних матеріалів зі сталі, сталі в сталі, коли застосовуються сталерозжарювачі та легуючі елементи.

2, сталь з залізом у сталеву піч за певною технологічною плавкою, тобто сталь. Сталеві вироби - це сталеві злитки, литі плити та литі прямо в різних сталевих відливах. Зазвичай відноситься до сталі, як правило, відноситься до прокатки в різні сталеві сталі. Сталь - це чорний метал, але сталь не точно дорівнює кольору металу.

3, кольорові метали з плоских сталей , також відомі як кольорові метали, відносяться до чорного металу та інших металів і сплавів, таких як мідь, олово, свинець, цинк, алюміній і латунь, бронза, алюмінієвий сплав і несучі сплави. Крім того, в промисловості також використовуються хром, нікель, марганець, молібден, кобальт, ванадій, вольфрам, титан і т. Д. Ці метали в основному використовуються як добавки сплаву для підвищення ефективності металів, у тому числі вольфраму, титану, молібдену та ін. цементований карбід. Ці кольорові метали відомі як промислові метали, крім дорогоцінних металів: платини, золота, срібла та інших рідкісних металів, у тому числі радіоактивного урану, радію та ін.