Основна відмінність між плоским сталі бар і сферичної плоским сталі бар

- Jul 10, 2017-

Добре відомо, що стали широко використовується в нашому житті. Звичайно. Сталі відповідно до його поперечний переріз форму можна розділити на плоским сталі бар, кут сталі, круглі сталеві та інших типів, але вони також мають відповідний переваги і характеристики. Сьогодні ми будемо бачити Головна відмінність між плоским сталі бар і бар сталі з плоским м'яч.

1, з плоским сталі бар є відноситься до широка частина 12-300 мм, товщиною 4-60 мм, поперечний переріз є прямокутні і злегка з чистого стороні сталі. Бар з плоским сталі можна обробити сталеві, але також може бути використаний для заготівлі зварні труби і ламіновані аркуш. З плоским сталі бар може бути відповідно до потреб користувачів, фіксована товщину, полями фіксованої ширини, фіксованої довжини виробництва, для користувача, щоб зменшити різання і зберегти процес, зменшити праці, витраті матеріалу, а також зменшити переробки втрати, сировини економія часу , француз, зберегти матеріалу.

2, м'яч з плоским сталі панель — це особливий тип сталі, що складається з плоскою веб-сайтах і сферичної м'яч головою в основному використовується в суднобудування і будівництво середнього матеріалів, з яких корабель м'яч з плоским сталі бар допоміжні середнього суднобудування. З швидким розвитком суднобудівної промисловості в останні роки попит м'яч з плоским сталі бар для корабель є exuberant. М'яч з плоским сталі бар поступово стає спеціальну назву судна м'яч з плоским сталі бар, є найбільш важливим з них кораблі стали розділі, в основному використовує це як підсилюючі ребра борту судна, рівносильно людини "ребра".

Вище є ціна плоским сталі бар персоналу для вас, щоб поділитися вміст, я сподіваюся, що ви можете допомогти. Якщо ви потребуєте плоским сталі бар, чекаємо вас звертатися до нас в будь-який час. Ви можете також стежити нас так, що ви можете отримати додаткову інформацію в перший раз.