Світло холоднокатані плоскі вимоги до зберігання

- Jun 19, 2017-

Легке холоднокатане. Вимоги щодо зберігання плоских пляшок зосереджені на вологості, корозії. Зберігання холоднокатаного плоского сталевого майданчика або складу слід вибирати в чистому, добре зневодненому місці, від виробництва шкідливих газів або пилу фабрик і шахт. На землі, щоб видалити бур'яни та всі сміття, тримайте світло холодного прокату чистою. Не з кислотою, лугом, сіллю, цементом та іншою холоднокатаною плоскою сталевою ерозією матеріалу, складеного разом. Різні сорти холоднокатаної плоскої стали слід складати окремо, щоб запобігти плутанині.

Казначейство слід вибирати у відповідності з географічними умовами, загальним використанням звичайного закритого складу, тобто даху зі стінами, закритими дверями та вікнами, складом вентиляційного пристрою. Казначейство вимагає сонячної уваги до вентиляції, дощ звертає увагу на закриття вологи, часто зберігає відповідне середовище зберігання.

Якщо ви зіткнулися з непереборними штормовими повенями та іншою поганою погодою, щоб своєчасно передати холоднокатану сталеву сталь, або склад має достатньо закритого середовища, щоб зменшити втрати.

В останні роки з бурхливим розвитком містобудівної діяльності, плоскими висотними спорудами, холоднокатаними плоскими продажами стали також значно зросла. Оскільки готові деталі не потрібно різати, можна заощадити багато часу на роботі, ціна також дорожча за звичайну сталь.

Легка холоднокатана квартира, як правило, пов'язана з низкою проектів, що поспішають, і велика кількість закупівель, починаючи з 2013 року до кінця 2015 року, темпи зростання з початкових 17% продовжуються до 56%, що свідчить про те, що світло холоднокатаний Плоский ринок у будівлі все ще дуже існує. Існує ринок, коли в міських пікових сезонах, таких як літо, ціни на легкі холоднокатані плавки можуть підніматися в коливаннях, потреба в проекті повинна бути придбана вчасно. Тим не менш, сезон дощів цього року, рідкісні повені дощів, рідкісні холоднокатані металеві сховища та транспортування важче, але, коли повені відійшли, щоб відновити будівлю, коли затоплене руйнування будівлі обов'язково буде перебудовано, я вважаю, що більше проектів буде потрібна легка холоднокатана квартира.