Hot-Rolling Flat Steel Bar Як зробити іржі краще?

- Oct 26, 2017-

У повсякденному житті використання довгого гарячого прокату Flat Steel Bar неминуче призведе до утворення іржі на поверхні. Найкраще своєчасне лікування, щоб не вплинути на термін служби. Виробник гарячекатаного сталевого бруса Ян Сін Сен, що найкраще робити роботу з ранньої іржавної обробки, щоб не впливати на пізнє використання. Наступний Xiaobian розповість вам про те, як зробити гаряче прокат Flat Steel Bar іржі краще.

01, загальна гарячекатана плоска сталева барна поверхня матеріалу, витягнута в сітці, не має масла, але високоякісна квадратна сталь, легка тонкошарова плита, тонкостінна трубка, сплав квадратна сталева труба, іржа та її внутрішня і зовнішні поверхні необхідні проти іржі, а потім зберігаються.

02, Матеріал плоского сталевого брусу слід перевіряти після зберігання, якщо іржа, слід видалити шар іржі.

03, більш серйозна корозія барної сталі, іржа не повинна бути довгостроковим зберіганням, повинна бути використана якомога швидше.

04, матеріал плоского сталевого брусу в складі до того, як увага повинна полягати у запобіганні дощів або змішаних з домішками, були дощові або брудні матеріали за їхньою природою, використовуючи різні методи для протріювання, наприклад, для високої твердості можна використовувати дрітну щітку, низьку твердість Тканина, бавовна та інші предмети.

Завдяки впровадженню гарячекатаних виробників плоских сталевих барів я вірю, як зробити гарячекатаний іржа сталевого сталевого брусу зрозуміла, якщо ви хочете дізнатись більше про вміст Fang Gang, ласкаво просимо звернутися до нас.