Метод тестування твердості для легкої холодної прокатки

- Jul 10, 2017-

Параметр твердості світлої холоднокатаної плоскої є також еталонним стандартом для перевірки якості легкої холоднокатаної фабрики, тому який метод можна використовувати для виявлення твердості світлої холоднокатаної площини, сьогодні моя компанія поділиться з ви:

В даний час твердість легкої холоднокатаної плоскості є gb231-84, gb230-84, gb4341-84 та gb4340-84, а також gb4342-84, твердість холоднокатаної сталі являє собою таку здатність, яка вказує на площа поверхні матеріалу або стійкість до еластичної деформації і зміни пластику або розриву.

Твердість легкої холоднокатаної плоскості може вимірюватися поняттям відносного м'якого та твердого ступеня, тому жорсткість є також основою для вимірювання м'якої та твердої легкої холоднокатаної плоскої. Але жорсткість не є простим фізичним чи механічним, вона представляє еластичність, пластичність і швидкість зміни форми, міцність - дуже жорсткість відрізняється від індексу твердості.

Твердість є одним з найбільш легко виявлених властивостей холоднокатаної сталі, а його твердість залежить від матеріалу та мікроструктури легкої холоднокатаної плоскої. Зазвичай випробування не завдають шкоди металу, можуть бути безпосередньо в готовому продукті або напівфабрикатах між виявленням, не підлягають розміру та крихкості граничної величини, це - легке холодне прокат. Визначення жорсткості на площині є одним з переваг.

Загальний спосіб випробування світло холоднокатаної плоскості полягає в тому, щоб використовувати метод відступу для визначення твердості, існує загальний метод твердості Брінелла, метод твердості Роквелла, метод твердості Віккерса та метод мікро твердості, а також метод відновлення твердості.

Вищевказане є частиною компанії, що сподівається допомогти вам.