Оцинкований брусок та оцинкований сталевий бар

- Jul 20, 2017-

Оцинкована стрічка і гальванізована форма Flat Steel Bar відрізняються, специфічне застосування не однакове.

Оцинкований стрижень - кругова секція твердої довгої смуги сталі. Його характеристики до діаметра міліметрового числа, наприклад 50, тобто діаметром 50 мм у круглому барі. Кругла сталь та інші сталеві прутки не мають такої ж форми, кругла сталь округлена, немає ребер без ребер, так що загальна сталь та когенеративна сила, що утворюється, невелика.

Кругла сталь (маркована сталь) належить до звичайної низьковуглецевої сталі, низька міцність. Але пластичність круглої сталі, тобто перед тим, як штанга знімається з великої деформації.

Перспективи круглого сталевого застосування широко використовуються в апаратних, будівельних, автомобільних, суднобудівних, нафтохімічних, машинобудівних, медичних, харчових, електричних, енергетичних, аерокосмічних та інших галузях або архітектурному оформленні. Найбільш обгрунтована обробка загальних механічних частин, загальна стержнева сталь, прутки CD, болти, гайки.

Оцинкована плоска сталева стрічка - це ширина 12-300мм, товщина 4-60мм, прямокутний поперечний переріз і злегка чиста сторона оцинкованої сталі. Оцинкована плоска сталева балка може бути готовою стальною, також може бути оцинкована труба порожниста та оцинкована. З високою міцністю, легкою конструкцією: зварною структурою з твердої сіткою, яка має високу навантаження, легку структуру, легко піднімається та інші характеристики; красивий зовнішній вигляд, міцний.

Оцинкована плоска сталева стрічка в якості матеріалу може бути використана для обручового металу, інструментів та механічних частин, конструкції для каркасної конструкції, ескалаторів.

Плоска сталева балка з негативним відхиленням прокатки, але відповідно до фактичної подачі ваги, коефіцієнт використання, ніж тарілка збільшена на -5 відсоткових пунктів. Flat Steel Bar може зменшити витрати праці та матеріалу, а також зменшити втрату обробки сировини, економити час, зусилля, провінційний матеріал. Продукція професійна для виробництва металоконструкцій, машинобудування, автомобільної промисловості, гірничодобувної техніки, підйомної техніки та іншої промислової деревини.