Спільна специфікація Flat Steel Bar

- May 19, 2017-

Холоднокатана спіраль - це плоска сталева смужка, яку зазвичай називають прокатним твердим валком, холодної прокатки, обумовленої безперервною холодною деформацією, обумовленою міцною прокатністю, твердістю, індексом жорсткості знижується, тому штампування може погіршитися, можна використовувати лише просту деформацію деталей.

Лист сталевого сталевого листа виконаний з гарячекатаного аркуша при кімнатній температурі, хоча сталевий лист нагрівається під час процесу обробки, хоча це холодна прокатка. В результаті гарячої прокатки шляхом безперервної холодної деформації холодної прокатки механічні властивості відносно слабкі, твердість занадто висока. Необхідно відпалити, щоб відновити його механічні властивості, без відпалу називається прокат твердим валком. Прокатні валки, як правило, використовуються для виробів, які не вимагають згинання або розтягування.

Плоска сталева смужка зазвичай бачиться в коробці зі сталі, коли це було гарним початком. Застосовується для більшої частини обробної промисловості на ринку, загальні характеристики: 0.7-3.0mm. Матеріал ST12, ST13, ST14, ST15, ST16, ST17 і так далі. Через те, що з металевого виробу механічний контроль над групою є відносно чудовим, з панелі "Flat Steel Bar" є більш точною, тому загальний замовник на дошці не зобов'язаний використовувати корпус Flat Steel Bar, який є так званою коробкою . Але існують також деякі виробники або виробники, які потребують технічних характеристик плати, наприклад ширший 1780 або більш вузький. Довше або коротше, на цей раз потрібні холоднокатані рулони. Холоднокатана котушка нагадує стрічку, яку ми бачимо у нашому повсякденному житті, а холоднокатана сталева смуга згорнута і називається холоднокатаною котушкою. CRC може бути розмірним відповідно до вимог замовника. Це зручніше використовувати.