З плоским сталі бар і гарячі сталевий прокат

- May 19, 2017-

Різниця між холодною прокату і гарячі сталеві є не плавки, а коченню температури, або коченню температури. Обробкою прокатки температури, нижче, ніж температура перекристалізації сталеві стати плоским сталі бар. Гарячої прокат сталі легко закатати, сталевий прокат ефективності є високим, але гарячої прокатки умови, сталеві окислення, поверхні виробу темно сірий. Бар з плоским сталі вимагає живлення високої стани прокатні коченню ефективності є низьким та коченню процесу з метою усунення роботи твердіння також проміжні Відпал, тому вартість вище, але холоднокатаний сталеві яскраві, гарна якість поверхні, може бути безпосередньо використовується для процесу Готово, тому плоским сталі бар плити широко використовується.

З плоским сталі бар є бар із плоским сталі виробництво. Холодної прокатки є сталевий лист, в якому № 1 сталевого листа викидається далі до бажаної товщини при кімнатній температурі. У порівнянні з гарячекатаної сталі, холоднокатаний сталевого листа товщиною є більш точним і поверхню гладкою, красивий, але також має різні покращений механічні властивості, особливо продуктивності обробки. Холодний прокату оригінальний roll тому більш крихким, не підходить для обробки, тому зазвичай плоским сталі бар пластина після Відпал, травильного і поверхневих після вирівнювання замовнику. Максимальна товщина холодної прокатки 0,1 - 8,0 мм нижче, таких як більшість холоднокатаний сталевого листа товщиною 4.5 мм нижче; Мінімальна товщина, ширина на основі обладнання заводу ємності та ринок попиту і вирішити.

Гарячі прокату котушки використовувався як сировину, і Оксид заліза був вилучений при маринуванні та потім піддається холодної прокатки. Готової продукції відвалений, жорсткий прокату, і твердість і твердість важко рухомого були збільшені внаслідок холодного затвердіння викликані безперервної холодної пластичної деформації. , Так що тиснення продуктивність буде погіршуватися, лише для простих деформації частин. Валки прокатні жорсткий може використовуватися як сировина для гарячого цинкування рослин, оскільки гарячого цинкування оснащені Відпал ліній. Прокатки важкої рол ваги, як правило, 6-13,5 тонн, котушка при кімнатній температурі, гарячої прокатки кислота очищення безперервної прокат. Внутрішній діаметр є 610 мм.