Погодні умови впливає на життя гарячі прокату з плоским сталі бар?

- Sep 25, 2017-

Ми всі знаємо, що будь-який продукт є життя, ви знаєте, як довго життя плоским гарячекатаної сталі бар? За нормальних обставин гарячекатаний сталь бар з плоским життя до 50 років, але це також залежить від місцевих повітря забруднення корозії. Наступного, Хенань гарячекатаний сталь бар з плоским виробників дати вам аналіз по життєвим, які фактори.

Гарячекатаний сталь бар з плоским в різних використання навколишнього середовища, термін служби не те ж саме, ступінь ерозії атмосфери залежить від регіону, повсякденному житті, ми будемо використовувати багато сталі, зазвичай стали розділена на різні типи, її функціями є широко використовується в обруч заліза, інструменти та механічних частин ескалаторів і так далі. Якщо вітру змішується з океану туман, через випаровування, викликані сіль осадження агломерації, в поєднанні з менше дощів, не часто омивається дощ, приміщення прибережної зони є більш несприятливі.

Будь-який продукт має нормальної експлуатації а також використання давно, тим більший знос, з часом буде впливати на використання. Якщо промислове забруднення, ерозія є ще більше. Забруднення може бути через формування паливного газу, зважених часток у повітрі, такі як процес виробництва сталі пилу або Оксид заліза осадження збільшать ефект ерозії. Морських атмосферу може поширитися на Глибина в внутрішнє, острів є найбільш популярних вітру від океану, і погода погана, так життя гарячекатаної сталі бар з плоским поєднуватися з погодою розглянути.