Хто-небудь знає про деформаційної стійкості плоским сталі бар

- Jun 19, 2017-

Я не знаю, якщо ви не мають поняття плоским сталі бар, бар з плоским сталі виробників, щоб поговорити з вами про переваги продукту, погляньте на його

По-перше, плоскі сталі бар сировини виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідно до національних норм і сталевого листа. Технічні характеристики якості згідно YB / T4212-2010 специфікацій організовані виробництва.

Другий, з плоским сталі бар специфікацій, зокрема. Товщина 8 ~ 50 мм, ширина 150 625 мм, довжина 5-15 м і специфікації асортимент продукції з більш щільною, для задоволення потреб користувачів, замість використання пластини, не скоротити, ви можете безпосередньо зварювання.

По-третє, з плоским сталі бар товщину, ширину, перехресне розмір правил, гладка поверхня. Технології в другий відбірковий високого тиску води, видалення накипу процес, щоб гарантувати, що сталеву поверхню яскраві і чисті.

По-четверте, бар з плоским сталі Виробництво технічні характеристики точні, три бідних, ті ж відмінності рівня це краще, ніж сталеві специфікаціями. З плоским сталі бар товар прямо, хороший пластини.

П'ять, бар з плоским сталі по обидві сторони від прямого, зніміть каштани води. Прокат два прокатки, щоб гарантувати, що двох сторін прямолінійність пера, edge поверхні хорошої якості і довговічні, стійкий до корозії, тривалий термін експлуатації.

Ми повинні мати базові знання з плоским сталі бар мають певне розуміння, сьогодні 50 * 10 виробників сталі бар з плоским і ми говоримо про його деформаційної стійкості, я сподіваюся, що ми може більш глибокого розуміння нашої продукції.

Деформаційної стійкості холодний звертається з плоским сталь-бару, аустенітної і martensitic холодно звертається з плоским сталі бар мають високу деформаційної стійкості, робота твердіння тенденція велика та перекристалізації швидкість є високою при високій температурі, тому особлива увага заслуговує холодної прокатки обладнання та моторні можливості. 50 * 10 плоским сталі бар виробників зазначив, що ферритові або напів ферритові низьковуглецевих профільований сталевий і загальні вуглецевої сталі мають однакові деформаційної стійкості. Гужові холодної плоским сталі бар низькотемпературна теплопровідність, бідні, у той час як коефіцієнт лінійного розширення є більшим ніж вуглецевої сталі. Для забезпечення якості опалення може братися для низькотемпературна повільно опалення.

Вище – 50 * 10 плоским сталі бар виробники деформаційної стійкості введення, якщо ви зацікавлені в нашій продукції, ми швидко зв'язатися з нами.