Аналіз температурних характеристик плоского сталевого бар

- Oct 11, 2017-

Flat Steel Bar - це те, що ми сьогодні часто використовуємо сталь, виробники, щоб розповісти про температурні характеристики, подивимося на це

Коли температура нижча, ніж певне значення температури, матеріал перетворюється в крихкий стан, сила поглинання удару суттєво знижується, це явище називається холодним і крихким, тому конструкція повинна грунтуватися на роботі компонентів для вибору відповідна температура Тонка температура переходу матеріалу. Холодно затягнута велика безшовна сталева труба деформація занадто мала, не може відповідати обробці поверхні та вимогам щодо точності вимірів, не може досягти індексу міцності компонента; деформація занадто велика, пластмасова планка з плоским сталевим матеріалом, в'язкість занижена надто багато, а зерно було занадто стале, формуючи волокнисту тканину, метал матиме очевидну анізотропію.

Чому б панель сталевої сталі через процес відпалу?

Відпал є одним із процесів термічної обробки металу, що означає, що метал повільно нагрівається до певної температури, зберігається протягом достатнього часу, а потім охолоджується на відповідній швидкості. Сьогодні виробники "Flat Steel Bar" м. Хенань Q235 розмовляють про процес відпалу пластової сталі, я сподіваюсь, що кожен зможе зрозуміти.

Відпал плоского сталевого стержня - це метод термічної обробки, при якому сталь нагрівається до температури, при якій відбувається зміна фази або фази зміни сектора, а температура повільно охолоджується при збереженні тепла. Відливання Flat Steel Bar з метою усунення та покращення колишнього процесу дефектів тканини та внутрішнього стресу, а також для подальшого процесу підготовки, тому відпал - це термообробка з напівфабрикатів, також відома як попередня термічна обробка . Нормалізація - це метод термічної обробки, при якому сталь нагрівається над критичною температурою, так що сталь повністю перетворюється в середній аустеніт, а потім природним чином охолоджується в повітрі.