Аналіз характеристики температури плоским сталі бар

- Jun 30, 2017-

З плоским сталі бар є свого роду сталі, які ми часто використовуємо, бар сталі з плоским заводу сьогодні розповісти вам про його характеристики температури, подивитися на неї.

Коли температура нижче певної величини температури, матеріал буде змінено на крихкий державу, свою роботу поглинання вплив очевидно зменшується, це явище називається холодним крихке, так що дизайн повинен бути заснований на робочої температури в компонент, щоб вибрати підходящий холодної ламкими переходу температури матеріал. Холодний гужовий великих безшовні сталеві трубки деформації занадто малий, не можуть прийти до вимог поверхню і точності розмірів, також не може досягти сили індекс компонента; деформації завеликий пластичність і міцність плоским сталі бар занадто багато і зерно витягнув надто тонка, утворюючи фіброзної тканини, є метал має очевидні анізотропії.

Ми всі знаємо, що виробництво швидкості та ефективності мати хороші стосунки, але швидкість не може означати, що якість може бути дуже гарне уявлення, а потім як можна гарячекатаний з плоским сталі бар для досягнення ефективних, високої якості? Сьогодні завод поставляється відповісти всім.

Зробити плоским сталі бар повністю деформована, це необхідно належним чином контролювати швидкість гарячої прокатки, взагалі 0,5-1,0. В той же час гарячої прокатки до вказаного стрес і гарячої прокатки ставка, відразу ж після зупинки тягнути 2-3 а потім розслабити бар, кінець холодної тягнути, щоб дати повну деформації випадків. Виробництво гарячі прокату з плоским сталі бар є більшою мірою відповідає нашим використання.

Лінії швидкості різниці з плоским гарячекатаної сталі бар зменшується, середнє коченню знижується, зменшується споживання рулон і поліпшення форму хвостика знижує зношення товстолистової сталі і опосередковано скорочує споживання енергії. Середня, більш нерегулярні деформація металу і парадний коченню тиску, зокрема, пікового тиску, тим менше, в результаті чого ради дефектів типу отвір-переповнений, завдяки явище великі скорочення або усунення Шань, може бути розгорнута тонше ради нижній рівномірний тиск коченню можна також використовувати дешевше стрижень core внутрішнього повітря, менший тиск також робить на внутрішній повітря core стрижня підвищення температури падіння, його можна буде охолоджуватися ефективно охолодження внутрішнього і зовнішнього охолодження, яка значно знижує на споживання енергії гарячого прокату з плоским сталі бар.