Аналіз хрест - секційні фігури з плоским сталі бар для сталеві грати

- Sep 25, 2017-

З плоским сталі бар є важливою частиною сталеві грати в сталеві грати з основних несучих роль. Подробиці можна побачити: якість сталі грати тісно пов'язані з плоским сталі бар, а зараз сталевого листа з плоским сталі бар в основному використовуються товщина T = 3,5,8 мм прямокутного перерізу сталі і особливо тонких, обидва кінці є порівняно товстий тип я Поперечний переріз плоским сталі бар.

Геометричних та механічних властивостей-тип перетину сталь набагато сильніше, ніж ті, з прямокутного перетину, і згинальних опору-розділ з плоским сталі бар так само, як і у випадку де плоским сталі бар висота H і на площу поперечного перерізу F є однаковими: Wx = 0.2-0.203FH, і прямокутного перетину сталь бар з плоским вигин коефіцієнт: Wx = 0.167FH, щоб від даних, ми могли бачити,-тип плоским сталі бар згинаючи ємність прямокутні плоским сталі бар є набагато сильніше, ніж.

Однак, через форму я тип розділу є а спеціальні, більш обмеженим, так що всі з плоским сталі панель не може бути замінений з-тип плоским сталі бар. Спектр використання типу плоским сталі бар зараз раніше я також обмежене тим, що коли висота H плоским сталі бар є відносно невеликим, на значення плоскій crosshead типу я пересікаю розділу занадто малі, щоб бути підходящим для гарячої прокатки і не сприятливою для вбудовування тип зварювання. Коли висота плоских сталі бар H-відносно велика, перерізом типу плоских талії товще, ніж h / t занадто великий, але й спричинила відсутність поперечної стійкості плоским сталі бар. Таким чином, поточний сталі Ґрати промисловість використовувати прямокутного перетину з плоским сталі бар.