Компанія Wuxi Chuanghui Metal Products Co., Ltd - це професійне підприємство, що спеціалізується на технологіях, яке має на меті виробництво та продаж чіткої холоднокатаної сталевої і холоднокатаної сталі. Продукція в основному використовується для обладнання для дверей і вікон, виготовлення прецизійного металу, штампування стандарту, логістичне обладнання, медичне обладнання, виробництво машин, технологічні продукти, продукти стента, обладнання та інструменти, прилади, прикраси, автозапчастини, логістика та інші основні галузі.

Наша компанія керується високоякісною стратегією розвитку технологій та цілістю ставлення до сервісу з моменту її створення. З розробки продукту, виробництва та продажів та післяпродажного обслуговування, всі процеси суворо відповідають вимогам стандартної системи промислової якості, суворої системи управління якістю та забезпечення.

З моменту свого створення компанія була зосереджена на підтримці цілісності та доброї репутації. Завдяки відданості, прагматичному, високоякісному, ефективному ставленню роботи та технічному потенціалу, макро-верхнім краєм, щоб завоювати підтримку великої кількості клієнтів, продукти та послуги компанії знаходяться по всій країні та за кордоном. Ми висока ефективність, висока якість і видатні підприємства. Тим часом, ми є найпотужнішим холоднокатаним постачальником яскравої сталі в регіоні дельти регіону Янцзи.

У відділі продажів та післяпродажного обслуговування наша компанія встановлює і вдосконалює систему обслуговування клієнтів. Наша філософія: "швидше, сильніше, більш спеціально!" Дотримуйтесь принципу "ринкова орієнтованість, основана на технології, як фундаментальний принцип маркетингу як лідер", ми раді створити гармонійний і здоровий розвиток з нашими клієнтами. Ласкаво просимо до нас!